מכתב לאושרת קוטלר

מזה מספר ימים שהרשת כולה גועשת , כמובן שלא צריך מאורע מיוחד כדי להסעיר את המדינה הסוערת כהרגלה, אך לפעמים יש דברים שאסור לשתוק עליהם. אמנם רוב הקולות פנו ישירות אל אותה אישה אשר ניצלה את מעמדה ואת חופש הביטוי הקדוש על מנת להכפיש, לבזות והנורא מכל – לפגוע, אך אינני פונה אל אותה האישה, אני פונה אל כל אזרחי מדינת ישראל. אז נכון המשפט שאושרת קוטלר הוציאה מפיה היה מזעזע וקשה מאוד, אבל אני קוראת אליכם לעצור ולחשוב. לא חסרים עוכרי ישראל אשר מתגוררים במדינה הקטנה ומלאת האויבים מבחוץ ובזכותם גם מבפנים ,אבל אם ניתן לכל אחד מהם את הבמה, אנחנו מעכבים את עצמנו , ואם ננהג בדרכם ונשפיל אותם במילים אשר יוצאות (או יותר נכון – נכתבות) אז אנחנו לא טובים מהם בהרבה. מדינת ישראל מימשה חזון של זמן כה רב, והראתה לכל אויביה שאנחנו כאן – וכדי להישאר. מדינת ישראל תמשיך לעשות חיל, צבא ההגנה לישראל, שלא בכדי הוא הצבא המוסרי בעולם, בו פורחים ויוצאים אנשים לתפארת, ערכיים, ממושמעים, בעלי רצון לתרום ולשרת את המדינה ואזרחיה בכבוד. הצבא הוא חלק מאבני היסוד של מדינת ישראל , הוא מסמל ממלכתיות ואחדות ויותר מכל ערכיות.

אני עומר עזרן , תלמידה בכיתה יא , חלק מפרויקט צוערים צעירים כחול – לבן שחרט על דגלו לקדם את מערך ההסברה במדינת ישראל על ידי חינוך . חינוך לאהבת המולדת, חינוך לערכים, חינוך לידע, וכן גם חינוך לשירות משמעותי. מסביבי כבר כל חברי נרגשים לקראת הצו הראשון, בקרוב יגיעו גם הזימונים למיונים . אני רואה סביבי את אלו שנלחמים להתגייס בכל מחיר , גם כשמצבם הבריאותי מקשה על כך . וכל זאת מסיבה אחת בלבד . הסיבה היא שהורינו , מורינו , וסביבתנו , לא נתנו לאנשים קטנים וחלשים כמו אושרת קוטלר , לנסות ולזרוע בנו שקרים כנגד המדינה שבמשך שנים חיבקה אותנו ואנחנו חיבקנו אותה . אני גאה להיקרא אזרחית במדינת ישראל , ובעוד כמה שנים , אעמוד גאה ואלבש מדים , מוכנה לשרת את מדינתי בכבוד . אז אושרת קוטלר, חיילי צהל הם לא "חיות אדם " כפי שהעזת לגנות אותם ללא כל בושה . חיילי צה"ל הם האנשים הכי טהורים של מדינת ישראל. הם אלו שלא ישנים בלילות כדי שאת תוכלי לישון בלילה . מדינת ישראל תמשיך להיות נס, תמשיך להתקיים פה בכבוד ולהיות בחוד העולם. אני מציעה לך לבדוק שוב את ההגדרה לחיות אדם כי חיילים אשר אבלים על רצח חבריהם בדם קר ובאכזריות– הם לא חיות אדם – הם בני אדם והרבה יותר ממה שאי פעם תהיי .

השכול והאובדן שורר במדינת ישראל עוד לפני שקמה . ועם כל הכאב והצער הוא מה שבונה אותה . האמהות האמיצות ששולחות את בניהם ובנותיהן הגיבורים כדי להגן עלינו – להם אנו חייבים את התודה , אני לא מאחלת לאף אדם לדעת שכול , וכאשר נאמרים בתקשורת דברים כנגד חיילי מדינת ישראל , כל שעולי בראשי הוא המשפחות השכולות אשר איבדו את יקיריהם וכעת נאלצים לשמוע אנשים שמנסים להקטין ולהכפיש , ואני אומרת – לא עוד. הניצחון שלנו , של כל אחד ואחת מאיתנו , הוא בזכות אנשים כמו אושרת . אנשים שיודעים לדבר ולהתסיס את הרשת , אבל גם אם הם ימשיכו להגיד בפריים טיים כל יום כמה שהם נגד ישראל וצבא ההגנה לישראל , אנחנו נמשיך , נקום כל בוקר לשגרה , ונחייך אליהם כי זהו הניצחון הגדול ביותר .

בימים אלו של תעמולת בחירות , נקיה יותר ונקיה פחות , קשה לשמור על אחדות . וכשאנשים מהעם שלנו , שגרים במדינה שלנו , קמים כנגד המדינה ומנסים להשמיץ אותה , אנו צריכים לעמוד בגאון ולהראות לעולם את האחדות שלנו , את הערכים ואת החוזק שלנו . זוהי התרופה החזקה ביותר והניצחון המוחץ ביותר . והדבר היחיד שיש לי לאחל לך אושרת , זה שתהיי ,ולו במעט , בת אדם כמו כל אחד ואחת מ200,000 החיילים במדינת ישראל .

מאת: עומר עזרן

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s